KAS Certification Accreditations
   
   
   
   
   

 2004/108/EC EMC DİREKTİFİ EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı:
Katılımcılara 2004/108/EC Direktifi kapsamında ilgili direktifin kapsamı genel şartları ve ürünle ilgili  CE test ve belgelendirme çalışmaları hakkında temel ve örnekli eğitim verilerek bu direktif üzerine çalışacak olan personelin  Ürün belgelendirmesi yapan belgelendirme kuruluşları için genel şartlar  standardını uygulama örnekleri vererek tanıtmak ve bu akreditasyon üzerine çalışacak denetçilerin temel bilgilendirilmesini sağlamaktır.


Kapsam ve Tarihçe:
CE Uygunluk Değerlendirmesi
Bağışıklık ve Güvenlik  Testleri
İç üretim Kontrolü
Harmonize Standartlar
Modüller ve Zorunlu Koşullar
Ürün Grupları
Yönetmelik Kapsamı Dışında Kalan Ürünler

Katılımcı Özellikleri:
Kuruluşların üretim ,Arge Kalite kontrol departmanlarında  görevlendirilecek EMC  direktifi, test ve inceleme  gerekliliklerini yürütebilecek nitelikte çalışanlar.

Eğitim Ücreti: 
400 TL+KDV(İndirim: 2-3 kişi katılımlarda %10 ve üzeri toplu katılımlarda %15  uygulanır.Sertifikalı müşterilerimize %25 )

Eğitim Ücretine Dahil Olanlar:
Eğitim notları, öğle yemeği, ara ikramlar, sınav, sertifika, eğitim sonrası yazılı,sözlü soruları ücretsiz yanıtlama hizmeti.

Kayıt İçin:
Garanti Bankası Özkanlar Şubesi (Şube Kodu 754) 6299824 no’lu hesaba eğitim bedelinin yarısını eğitimden bir hafta öncesine kadar yatırmanız, dekontunuzu 0232 435 61 20  no’lu faksa veya egitim@kascert.com mailine ulaştırmanız gerekmektedir.


E-mail:egitim@kascert.com   E-mail:info@kascert.com

Linkler | Sık Sorulan Sorular | Bilgi Bankası | Çerez Politikası | Gizlilik Bildirimi | Erişilebilirlik | Site Haritası

All Rights Reserved (KAS International Certification) © 2021